Hotel Barroco
Wygodny Hotel Barroco Belo Horizonte zapewnia również parking.
Centrum kongresowe Minascentro znajduje się 20 min piechotą od wygodnego hotelu, a Estádio Mineirão - w około 7 km. Atrakcje kulturalne w okolicy to Memorial Minas Gerais – Vale (2 km) oraz Muzeum Nauk Przyrodniczych (3 km). Ośrodek Kulturalny Banku Brazylijskiego leży także w odległości 25-minutowego spaceru od obiektu. Lotnisko Belo Horizonte Pampulha oddalone jest od obiektu o 20 min jazdy samochodem.
Prywatne łazienki są wliczone w cenę pokoi.
Barroco oferuje śniadanie w formie bufetu w formie bufetu ze świeżymi owocami i serem. Restauracja Plural Coffee Bar rozpieszcza gości potrawami kuchni południowoamerykańskiej i znajduje się w małej odległości od tego hotelu.
- Lokalne atrakcje
- Cineclube Unibanco Savassi2,4 km
- Liberdade Square2,2 km
- Lotniska
- Lotnisko Belo Horizonte Pampulha11 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Gaśnice
- Klucz
Usługi
- Obsługa porządkowa
Do dyspozycji gości w pokoju
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży Hotel Barroco?
Podróż od Hotel Barroco do centrum miasta zajmuje 25 min spacerem. - 🚗
Czy znajdę parking w Hotel Barroco?
Goście Hotel Barroco mogą skorzystać z parkingu.